VIDEO: „Sorry jako, ale pohoda,“ Neumím dobře …
Nebožtík Gross byl přitom populární politik – stejně jako Babiš. Jenomže: léta běží, časy se mění a tak dále a tak podobně. V míře nešikovnosti či trapnosti při zvládání aféry se ministr financí může někdejšímu premiérovi směle rovnat. Má ale ve srovnání s ním několik výhod.
Andrej Babiš - Sorry jako #Sorryjako - YouTube babiš sory jako
Babiš jako Gross? Sorry jako Komentáře. Ondřej Štindl. 3. února 2017. Andrej Babiš nezažívá zrovna nejspokojenější období, alespoň tak na veřejnosti působí. Taky to nemá lehké –zkorumpovaná novinářská pakáž o něm natáčí reportáže, mafiáni z „českého Palerma“ docházejí v …
sorry jako – Forum24 babiš sory jako
Sorry jako: Monika Babišová se z Čapího hnízda vysmívá Čechům? Mezi lidmi to vře. Aktualizováno 19.6.2019, 22:32 18. června 2019, 09:32 — Autor: Michal Svoboda / EuroZprávy.cz Výsměch a provokace. I tak hodnotí někteří Češi příspěvky, které na sociálních sítích vyvěsila manželka premiéra Andreje Babiše Monika.
„Sorry jako!“ Hláška už má i vlastní doménu. Kdo se …
Babišovi už koblihy a "sorry jako" zřejmě nikdo neodpáře, jak na to reaguje sám ministr? Ministr financí zažívá v poslední době celkem rušné chvíle. Andrej Babiš totiž nedokáže věrohodně vysvětlit, kde vzal dostatek legálních příjmů na to, aby si v roce 2013 mohl koupit dluhopisy Agrofertu za …
Babiš baví internet. Podívejte se na nejlepší parodie …
O víkendu proběhla velkolepá oslava narozenin Moniky Babišové (45). Ta své pětačtyřicáté narozeniny oslavila ve velkém stylu na Čapím hnízdě. Jedna ze společných fotek, kde mají Monika, Andrej Babiš (64) a skupina jejich souputníků kšiltovky s nápisem „Sorry jako“, rozpoutala bouřlivou diskuzi. Je to provokace a výsměch?
SORRY JAKO: Babišová velkolepou oslavou rozdělila …
Sorry jako V tomto videu je vidět, že Babiš velice podrážděně reaguje na otázku ohledně prokázání svých příjmů, což je koneckonců podezřelé samo o sobě. Babiš v reakcích na tyto otázky také prohlásil, proč by on jako jediný měl dokazovat své příjmy.
"Sorry jako" baví celý národ! Co na to Andrej Babiš
Andrej Babiš totiž nedokáže věrohodně vysvětlit, kde vzal dostatek legálních příjmů na to, aby si v roce 2013 mohl koupit dluhopisy Agrofertu za 1,482 miliardy korun. Když se ho na to zeptali novináři, odpálkoval je a do povědomí Čechů se tak nesmazatelně zapsal jako ministr "Sorry Jako".
"Sorry jako" baví celý národ! Co na to Andrej Babiš
Ministr financí Andrej Babiš (ANO) na svém facebookovém profilu zveřejnil video, kde se vyjadřuje k parodiím na jeho hlášku „sorry jako“, kterou minulý týden reagoval na dotazy Reportérů ČT na nákup dluhopisů Agrofertu. Ve videu řekl, že ho těší, že je zase středobodem pozornosti, i když negativním.
Videos of Babiš Sory jako babiš sory jako
Andrej Babiš Babiš dluhopisy fotogalerie parodi sorry jako Ministr financí Andrej Babiš se stále zamotává do svých lží kolem dluhopisů a příjmů, jejichž původ nechce prozradit novinářům.
Babiš jako Gross? Sorry jako - Echo24.cz
Kauza Andreje Babiše známá jakoSorry jako“ rozčílila nejen řadu politiků, ale také mnoho občanů, kteří už … FORUM 24 / Zpráva Babiš baví internet.
„Sorry jako.“ Naštvaný Babiš o střelbě v letadle i o babiš sory jako
Andrej Babiš se vyjádřil následovně: „Proč bych vám měl sdělovat všechny moje příjmy? Sorry jako. Vy sdělujete někomu příjmy, nebo kdo tady sděluje příjmy za posledních dvacet dva let? Co vám je vůbec do toho?" reagoval pobouřeně na dotaz České televize.
Babišův „pindík“ a „sorry jako” baví Česko - Novinky.cz
Foto: Hans Štembera Popisek: Premiér Andrej Babiš reklama „Čau lidi. Ještě dejchám, i když mi to někteří nepřejou. Sorry jako. Když se objevila na Facebooku první zpráva o tom, že padl výstřel ve vládním letadle se mnou na palubě, rozjely se okamžitě komenty, jestli ‚už mě někdo trefil‘ a jestli ‚modlitby byly vyslyšeny‘.

toužil kroužil bylo to tak tu holubici pouštím do oblakhry vzdělávací onlinezdravotnické potřeby praha 9mirai - když nemůžeš tak přidej mp3 downloadproč vznikla filosofie v řeckukde koupit 96 líh, , 14000, praha 4, kraj praha, česká republikakde se natacel korunni princkde hledat torrentykde je panenská blána

music-cb.czBabiš sory jako