Vánoční píseň - Vašo Patejdl (Když draka bolí hlava)
Vánoční píseň - Vašo Patejdl (Když draka bolí hlava) Písničku Vánoční píseň, kterou pro pohádku Když draka bolí hlava složil i nazpíval Vašo Patejdl, dodáváme jako hudební podklad a karaoke.
Když draka bolí hlava | iPrima
Když k tomu přidáme ocenění asi na desítce festivalů ve světě od Austrálie, Turecka Mexika až po Jižní Koreu, Rusko, Německo, Arménii a třeba Ázerbájdžán, můžeme být opravdu spokojeni. Pohádku Když draka bolí hlava uvidíte v sobotu od 20:15 na Primě nebo si ji můžete přehrát v našem archivu.
‎Když Draka Bolí Hlava (Original Score) by Various Artists když draka bolí hlava píseň text
Když Draka Bolí Hlava (Original Score) Various Artists Pop · 2018 Preview SONG TIME Když Draka Bolí Hlava. Karel Gott, Charlotte Ella Gottova. 1. 1:45 PREVIEW Histórie. Igor Timko Vánoční Píseň
Když draka bolí hlava (Soundtrack) CD - Akordshop
Od písně k roli. Karel Gott se v pohádce Když draka bolí hlava neměl původně ani objevit. Byl pouze požádán, aby se svou dcerou nazpíval titulní píseň. Když se mu ale do rukou dostala knížka, podle které film vznikl, byla mu díky jeho velkému zájmu nabídnuta i role.
Karel Gott nazpíval s Kamilou Magálovou duet k …
Karel Gott navíc pro pohádku nazpíval také titulní píseň se svou dcerkou Charlottkou s názvem „Když draka bolí hlava“ autorů Leška Wronky (hudba), Petra Šišky (text). Vskutku nabité herecké obsazení pak slibuje hodnotný zážitek nejen pro děti v kategorii 6plus, ale i pro jejich rodiče a příznivce československé sounáležitosti.
Tajemství pohádky Když draka bolí hlava: …
První a zároveň titulní píseň s názvem Když draka bolí hlava, kterou napsali Lešek Wronka (hudba) a Petr Šiška (text) nazpívali Karel Gott s dcerou Charlotte Ellou. Petr Šiška, a zamilovaný duet s názvem Má dlaň je ve tvé dlani, kterou složil mladý skladatel Miro Bazger a text je z pera Petra Šišky.
Když draka bolí hlava: Díky pohádce opět ožije …
Text písně. Petr Šiška (Když draka bolí hlava), Petr Šiška (Histórie), Igor Timko (Histórie), Petr Šiška (Dračí svět), Petr Šiška (Dračí hip hop), Igor Timko (Ty naše hlavy), Petr Šiška (Blivajzova pomsta), Petr Šiška (Vánoční píseň), Petr Šiška (Má dlaň je ve tvé dlani), Petr Šiška (Svatební), Petr Šiška
OST | CD Když draka bolí hlava / Digipack | …
1. Když draka bolí hlava - Karel Gott a Charlotte Ella Gottová ( hudba: Lešek Wronka / text: Petr Šiška ) 2. Histórie - Libor Bouček a Igor Timko ( hudba: Igor Timko / text: Petr Šiška, Igor Timko ) 3. Dračí svět - Zuzana Žáková a Martin Harich ( hudba: Martin Harich / text: Petr Šiška, Martin Harich ) 4.
Karel Gott natáčel novou pohádku Když draka bolí …
V království Draka spolu draci a lidé žijí šťastně a spokojeně. Vždy tomu tak ale nebylo. Země bývala rozdělená do dvou království, jejichž vzájemné přátelství poznamenala dračí kletba. Od chvíle, kdy ji zklamaný drak vyřkl, nemohli se lidé z obou zemí do sebe zamilovat. Lásce však poručit nelze… Česko-slovenská pohádka (2018). Hrají K. Gott, K. Magálová
Když draka bolí hlava (2018) – Filmový přehled když draka bolí hlava píseň text
Kromě krásné filmové muziky Dušana Rapoše a folklorních motivů v podání Vlasty Mudrikové se dračí pohádka pyšní vskutku excelentní sestavou autorů písní i jejich interpretů.

jak si vydelat jako studentproč má český lev dva ocasy vtiponline hry slots zdarmaproč králík dupekorunka 300 bonusescape room prahaproteinové tyčinky k čemu jsoubonus poolk čemu je sportovní filtrkde koupit lubrikant

music-cb.czKdyž draka bolí hlava píseň text