Kryštof - tak nějak málo tančím - YouTube

tak nějak málo tančím seriál R:Tak nějak málo D tančím, zpívám, Gmaj7 brečím, líbám, Emi/Fis marně si hledám A tep, jsem prý D dospělý a G6 to je svět, když Emi7 je ti přes tři A cet. A v umyvadle tůni chci mít, v solničkách zas vůni majáků, ze starých školních pijáků postavit záchranný člun.

Kryštof - Tak nějak málo tančím - Live na Lavičkách Jičín

tak nějak málo tančím seriál [Chorus] D Gmaj7 Em Tak nějak málo tančím, zpívám, brečím, líbám marně si hledám A D Gmaj7 Em A tep a jsem prý dospělý a to je svět, když je ti přes třicet. [Verse 2] Gmaj7 D Gmaj7 D A v umyvadle tůni, chci mít, v solničkách zas vůni, majáků, Em Bm A ze starých školních pijáků, postavit záchraný člun.

Kryštof "Tak nějak málo tančím" - YouTube

Tak nějak málo tančím, zpívám, brečím, líbám, marně si hledám tep, jsem prý dospělý a to je svět, když je ti přes třicet.

Kryštof - Tak nějak málo tančím.. [akordy a text na

Na Štechovou i Kainarovou se sice dobře kouká, ale o tom to asi nemělo být. Chválím skvělou píseň (dnes už hit )- Tak nějak málo tančím - Richarda Krajča. V souhrnu kladně hodnotím snahu tvůrců o seriál ze zajímavého prostředí, které není všem až tak známé.

Tak nějak málo tančím akordy - Kryštof - Brnkni.cz

tak nějak málo tančím seriál R:Tak nějak málo D tančím, zpívám, Gmaj7 brečím, líbám, Emi+Fis marně si hledám A tep, jsem prý D dospělý a G6 to je svět, když Emi7 je ti přes tři A cet. A v umyvadle tůni chci mít, v solničkách zas vůni majáků, ze starých školních pijáků postavit záchranný člun.

Karaoke: Tak nějak málo tančím - Kryštof, eShop …

Tak nějak málo tančím - Kryštof Tato námi dodávaná skladba je přepis originální nahrávky napsána na míru pro televizní seriál Proč bychom se netopili aneb Vodáci. Jedná se o audiovizuální hudební podklad, který je možno použít jako karaoke v různých formátech.

Proč bychom se netopili (2009) - úvodní znělka - YouTube

Videoklip: Tak Nějak Málo Tančím od Kryštof. N Sync - Bye Bye Bye 10 000 Maniacs - Because The Night 2 Brothers On The 4th Floor - Dreams (Will Come Alive) 2 Pac - Changes 2 Pac & Elton John - Ghetto Gospel 2 Unlimited - No Limit 2 Unlimited - Get Ready For This 3 Doors Down - Here Without You 3T - I Need You 4 Non Blondes - Whats Up 4 The Cause - Stand

Kryštof - Tak nějak málo tančím - akordy a text písně

Tak nějak málo tančím akordy a text písně od interpreta Kryštof. Zahrejte si píseň Tak nějak málo tančím s akordy od interpreta Kryštof na kytaru! Předehra: , Všem strunám řekytoužím,býttón,všem okapovýmloužím, jejichbřeh,signáluantén,sklonstřech a pustituzdu …

TAK NĚJAK MÁLO TANČÍM CHORDS by Kryštof @ Ultimate …

tak nějak málo tančím seriál Gmaj D Gmaj D Emi Hmi A Gmaj D Všem strunám řeky toužím, být tón, Gmaj D všem okapovým loužím, jejich břeh, Emi Hmi signálu antén, sklon střech A a pustit uzdu kormidlům. Aspoň potápěčem v hrnku, se stát, chytit svoji vlnku, s ní se prát, z krabičky mýdla, mít vor a sjíždět vanu bez závor. D Gmaj Emi9 R: Tak nějak málo tančím, zpívám, brečím, líbám

Tak Nějak Málo Tančím – Kryštof | 2020 hitov | …

Akordy a text piesne Tak nějak málo tančím od interpreta Kryštof. Pozri si akordy, ktoré sú použité v piesni Tak nějak málo tančím a nauč sa ju hrať na gitare.

betchain bonus codeexcel podmínky kdyžproč jsou šťastné děti šťastné downloadtřeštíková dobře mi takcz online hrykdyž nemůžu mluvitjak hrát mobile strike na pcproč mě bolí bradavkaja takwinx club hry online

music-cb.czTak nějak málo tančím seriál