Režiséru Zdeňku Troškovi zemřel otec, Konopník ze …

"To jste divný chodec, když vám chybí bodec!" +1 / 0 21.9.2018 9:58 M57i74c18h46a54l 90V97o22j33 á19č89e26k

Tajně nebo veřejně? » La Trine

Když jsme se jeli s Ninkem projet do Sloupu a zpět, on jel ve Vaniczce a já na svém lowraceru, tak jsem při jízdě za ním slyšel reakce na něj. A to reagoval hlasitě prakticky každý předjetý cyklista nebo chodec. Takže možná když jedu sám, tak některé z nich neslyším. [

Diskuze | Filmové hlášky | ČSFD.cz

zdechloň – chodec, který na trase umře vyčerpáním. A poslední otázka nakonec. Kdo je autorem výroku: „Jaký jste to chodec, když vám chybí bodec?“ S turistickým pozdravem "Tůruj túry odspodu i shůry" mnoho dalších pochodů přeje redakce!

Pavel Vondruška - Diskuze OSOBNOSTI.cz

To jste divný chodec, když vám chybí bodec!“ (Sám se tomu směje nejvíc. Soused je na rozpacích stejně jako ostatní vědci.) Svěrák: Skončil jste, pane kolego? Vondruška: Ano. Ovšem takových příhod bych mohl vyprávět celou řadu.

Cimrman v říši hudby - Zdeněk Svěrák | Databáze knih

Také letos se nás imaginární čtenáři ptají, komu dát hlas v anketě Křišťálová lupa v kategorii Zájmové weby. Pokusíme se na tuto složitou a komplexní otázku odpovědět.

Když vám chybí (chuť na) sex | Prima Ženy

to jste divný chodec když vám chybí bodec
Je toto ten kovář Jirsa, který pronesl památnou větu “To jste divný chodec, když Vám chybí bodec”? Roggy napsal: 19.1.2002 (18:01)

Divadlo Járy Cimrmana - Cimrman v říši hudby 3 to jste

to jste divný chodec když vám chybí bodec
„Jaký jste to chodec, když vám chybí bodec!“ Pointa anekdoty o chodci Cimrmanovi vyprávěná s radostnou naivitou „profesorem“ Vondruškou rozesmávala po léta Pohřeb Pavla Vondrušky se koná příští čtvrtek, bude přístupný i veřejnosti. Koktejl.

Fanklub MDZlín - Citáty - Jára Cimrman

Když vám chybí (chuť na) sex Zbytečné obavy – Pokud jste lehoučce přibrala, nemá cenu partnera odmítat jen proto, že se stydíte se před ním svléknout. On vás miluje proto, jaká jste, tak na své nedostatky (mnohdy zbytečné) neupozorňujte, třeba si ani nevšiml. Tak pššt.

Diskuse: Komu byste měli dát svůj hlas? Poradí …

#49 chodci, To jste divný chodec, když vám chybí bodec. :) před 13 lety. ivan_d #51. No nevím, poslanec je snad zodpovědný voličům a jim by se měl zodpovídat. Ale jak jej mohou zkontrolovat. Taky na tajnou volbu padla námitka: stačí foto z mobilu dokumentující volbu, a pod. Tzn. jistá možnost manévrování tady je.

Pavel Vondruška - Diskuze OSOBNOSTI.cz

To jste divný chodec, když vám chybí bodec!“ Rozumíte? (Obrátí se k sousedovi po pravici.) Tak, jak mě tu slyšíte: „To jste divný chodec, když vám chybí bodec!“ (Sám se tomu směje nejvíc. Soused je na rozpacích stejně jako ostatní vědci.) Svěrák: Skončil jste, pane kolego? Vondruška: Ano.

k čemu slouží maticeco dělat když orchidej odkveteco se stane když vdechnu voduk čemu je nezávislé topeníkde bydlíšpreco si tak velmi krasnaúmč praha 4aerosmith prahakdyž už člověk jednou je tak má koukat aby bylvědecká knihovna praha

music-cb.czTo jste divný chodec když vám chybí bodec